Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
Nowe zdjęcia z planu The Batman
Nowe zdjęcia z planu The Batman

Nowe zdjęcia z planu The Batman

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu filmu The Batman w którym główną rolę zagra Robert Pattinson.

W połowie 2021 roku do kin ma trafić nowa filmowa adaptacja przygód Batmana. W rolę Bruce'a Wayne'a, który targany bólem po stracie rodziców przeobraża się w postać mrocznego rycerza i w przebraniu człowieka nietoperza walczy z całym złem tego świata, tym razem wciela się Robert Pattinson. Wybór tego aktora jednym się podoba, innym nie. Za kamerą tej produkcji stoi Matt Reeves. O fabule nowego Batmana na tę chwilę wiadomo jeszcze niewiele. Ma dziać będzie się w latach 90., a całość będzie kładła nacisk na niezwykłe umiejętności detektywistyczne nietoperza. Troszkę więcej może zdradzać też obsada. Wiemy z niej, że w filmie pojawią się Kobieta kot, The Riddler i Pingwin. Zagrają ich kolejno Zoe Kravitz, Paul Dano i Colin Farrell. Wiernego lokaja Wayne'a zagra Andy Serkis. Pojawiły się także plotki, że w filmie zobaczymy także Jokera w którego miałby się wcielić Johnny Depp. Tymczasem co jakiś czas pojawiają się zdjęcia z planu.

Kiedy pojawiło się to zdjęcie, nie wzbudziło ono entuzjazmu fanów nietoperza. Kpiono, miedzy innymi ze stroju nowego Batmana oraz jego motocykla. Nowe zdjęcia ukazują już jednak nieco inaczej postać zamaskowanego detektywa i tym razem fani są zachwyceni jego środkiem transportu.

Zobacz Pattinsona jako Batmana na pierwszym teaserze


Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj geekweb.pl na: