Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

#geekOkazje: Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition za darmo

Michał Miśko
Opublikowano
#geekOkazje: Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition za darmo
#geekOkazje: Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition za darmo

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition do pobrania za darmo na Playstation 4, Xbox One, Xbox 360 i PC.

Bijatyka w stylu Mortal Kombat, ale osadzona w uniwersum DC Comics to właśnie Injustice. Teraz możecie mieć tę grę w wersji Ultimate Edition zupełnie za darmo i to na czterech platformach:XboxachOne i 360, Playstation 4oraz PC. Promocja tyrwa do 26 czerwca, ale twórcy zastrzegają, że mogą ją zakończyć wcześniej.

Wersję PC możecie pobrać na Steam.
Wersję na PS4 na PS Store.
Wersję na Xboxy w sklepie Microsoftu.

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition wzbogaca najnowszą serię bijatyk NetherRealm Studios o sześciu nowych bohaterów, ponad 30 nowych skórek i 60 nowych misji S.T.A.R. Labs, idąc za ciosem w pełnym tego słowa znaczeniu. Poza ikonami DC Comics, takimi jak Batman, Joker, Zielona Latarnia, Flash, Superman i Wonder Woman, najnowsza gra wielokrotnie nagradzanego studia charakteryzuje się oryginalną i pełną głębi fabułą. Bohaterowie i złoczyńcy staną przeciw sobie w heroicznych bitwach na wielką skalę, toczonych w świecie, w którym zatarła się granica między dobrem a złem.