Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Wkrótce ruszamy z podcastem. Dołącz do nas!

Michał Miśko
Opublikowano

Wiele wody w Wiśle musiało upłynąć, ale pierwsze ustalenia i decyzje zapadły. Wkrótce ruszy podcast Geekweb.pl.

Podcast to coś w rodzaju audycji radiowej, ale dostępnej na żądanie, w każdej chwili, i tworzonej niekoniecznie przez zawodowych radiowców. Pewnie żadnemu z czytelników Geekweba nie muszę tłumaczyć czym jest podcast. Od dłuższego czasu Geekweb miał pojawiać się w przestrzeni internetowej również jako to medium, ale czas płynął, a decyzje ostateczne nie zapadały, projekt czekał na lepsze czasy. Zdaje się, że te nadeszły właśnie teraz.

Zebrała się skromna grupka, która jest zdeterminowana w projekcie uczestniczyć, a więc nie pozostało mi nic innego, jak spiąc to wszystko do kupy i wreszcie z własnym podcastem wystartować. Projekt nie jest odkrywczy, ale mimo tego postaramy się zaskoczyć słuchacza wartościową treścią. Będziemy rozmawiać o technologii, rozrywce, popkulturze, słowem, wszystkim co można by podpiąć pod definicję geeka. Projekt nie jest również zamknięty więc jeśli Ty, drogi czytelniku, masz jakieś pomysły lub chciałbyś w projekcie wziąć udział - serdecznie zapraszamy. Skontaktuj się z nami pod adresem podcast(at)geekweb.pl.

Wkrótce przekażę więcej szczegółów.

Tymczasem nieśmiało przypomnę jedynie, że projekt Geekweb wspierać można na Patronite lub wysłać drobny napiwek na Tipply. Każdy grosz bedzie dobrze wykorzystany w dalszym rozwoju imperium Geekweb ;)