Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zero-jedynkowy podcast, odcinek 2

Michał Miśko
Opublikowano

Brace yourself, drugi odcinek zero-jedynkowego podcastu już jest.

W odcinku numer dwa Zero-jedynkowego podcastu  rozmawiamy o prawie własności intelektualnej. Razem z Dominikiem Trzemielewskim rozkładamy na czynniki pierwsze tematy, które od wielu lat są przedmiotem dyskusji, nie tylko graczy. Czy gry na ośmiobitowe komputery można kopiować do woli, czy swoją ulubioną muzykę możemy odtwarzać w restauracji i czy prawa autorskie kiedykolwiek wygasają? Tego dowiecie się z odcinka. A to nie jest nasze ostatnie słowo.

ZER01EDYNKOWY to podcast o technologiach, popkulturze, grach i wydarzeniach z tym związanych. Nie wykluczone, że rozmawiać będziemy również o nauce, czy prawie. Podcast tworzony jest przez Dominika i Michała, którzy swoje w życiu już widzieli, swoje przegrali, a teraz chcą sobie o tym porozmawiać, a jesli ktoś zechce jeszcze posłuchać to bedzie nam niezmiernie miło.

Znajdziesz nas także na AnchorSpotify i Google Podcasts. Jesteśmy również na YouTube'ie. Na kolejny odcinek zapraszamy za dwa tygodnie.