Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zero-jedynkowy podcast znajdziesz również na YouTube'ie

Michał Miśko
Opublikowano

Nie wiem czy wiesz, a jak nie wiesz, to ci powiemy. Nasz podcast możesz również słuchać na YouTube'ie.

Zero-jedynkowego podcastu słuchać mozesz także na YouTube'ie. Piszemy słuchać, ponieważ (póki co) dostępny jest tam jedynie czysty podcast, na razie nie zdecydowaliśmy się jeszcze na dodawanie żadnego wideo. Być może w przyszłości się to zmieni, ale, póki co, oprócz wszystkich największych agregatorów podcastowych znaleźć nas możesz również tam. Wybierz po prostu dogodny dla siebie sposób słuchania nas. Bo słuchasz Zero-jedynkowego, prawda? No.

W tej chwili dostępne na YouTube są wszystkie dotychczas opublikowane odcinki. Przypomnijmy, że odcinek 0 to ten w którym się przedstawiamy i mówimy o sobie. Odcinek pierwszy to ten w którym mówimy o Mortal Kombat, a w odcinku numer dwa mówimy o prawie własności intelektualnej. Sprawdź, naprawdę warto.

ZER01EDYNKOWY to podcast o technologiach, popkulturze, grach i wydarzeniach z tym związanych. Nie wykluczone, że rozmawiać będziemy również o nauce, czy prawie. Podcast tworzony jest przez Dominika i Michała, którzy swoje w życiu już widzieli, swoje przegrali, a teraz chcą sobie o tym porozmawiać, a jesli ktoś zechce jeszcze posłuchać to bedzie nam niezmiernie miło.

Znajdziesz nas także na AnchorSpotify i Google Podcasts