Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zero-jedynkowy podcast, odcinek 3

Michał Miśko
Opublikowano

Z buta wjeżdża. Trzeci odcinek zero-jedynkowego podcastu. Gadamy dłużej, niż kiedykolwiek. I na tym się nie zatrzymujemy.

W odcinku trzecim zero-jedynkowego podcastu, oprócz omówienia ostatnich wydarzeń z rynków okołotechnologicznych, rozmawiamy z Dominikiem Trzmielewskim o książkach. Przedstawiamy swoje ulubione gatunki oraz omawiamy pięc ostatnio przeczytanych książek. Wyszło dłużej niż zwykle, ale wcale nie jest nam z tego powodu przykro.

ZER01EDYNKOWY to podcast o technologiach, popkulturze, grach i wydarzeniach z tym związanych. Niewykluczone, że rozmawiać będziemy również o nauce, czy prawie. Podcast tworzony jest przez Dominika i Michała, którzy swoje w życiu już widzieli, swoje przegrali, a teraz chcą sobie o tym porozmawiać, a jesli ktoś zechce jeszcze posłuchać to bedzie nam niezmiernie miło.

  

Znajdziesz nas także na AnchorSpotify i Google Podcasts. Jesteśmy również na YouTube'ie. Na kolejny odcinek zapraszamy, jak zawsze, za dwa tygodnie.