Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zero-jedynkowy podcast, odcinek 4

Michał Miśko
Opublikowano

Odcinek czwarty zero-jedynkowego podcastu dostępny już na Spotify, Google Podcasts i kilku innych miejscach.

Tematem głównym czwartego odcinka zero-jedynkowego podcastu są cyberataki. Ale nie tylko o ostatnich wydarzeniach w tej kwestii, razem z Dominikiem Trzemielewskim, rozmawiamy. Nie mogło zabraknąć ostatnich wydarzeń w branży technologii, a także krótkiej rozmowy o Euro 2020. Ale nie w sposób w jaki sobie wyobrażacie. Zapraszamy! 

 

ZER01EDYNKOWY to podcast o technologiach, popkulturze, grach i wydarzeniach z tym związanych. Niewykluczone, że rozmawiać będziemy również o nauce, czy prawie. Podcast tworzony jest przez Dominika i Michała, którzy swoje w życiu już widzieli, swoje przegrali, a teraz chcą sobie o tym porozmawiać, a jesli ktoś zechce jeszcze posłuchać to bedzie nam niezmiernie miło.

Znajdziesz nas także na AnchorSpotify i Google Podcasts. Jesteśmy również na YouTube'ie. Na kolejny odcinek zapraszamy, jak zawsze, za dwa tygodnie.

 

 

 technologia i rozrywka