Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zero-jedynkowy podcast, odcinek 6

Michał Miśko
Opublikowano
Zero-jedynkowy podcast, odcinek 6
Podcast Zero-jedynkowy

Po wakacyjnej przerwie wraca Zero-jedynkowy, czyli podcast o technologii, grach, filmach książkach... słowem, o szeroko pojętej popkulturze.

W szóstym odcinku zero-jedynkowego podcastu, razem z Dominikiem Trzmielewskim, omawiamy bieżące sprawy, które nawarstwiły się w trakcie wakacyjnej przerwy. Podejmujemy temat Viaplay, Igrzysk Olimpijskich, a także starcia prawnego pomiędzy Scarlett Johansson i Disneyem. Mówimy również o tym, co ostatnio obejrzeliśmy, co przeczytaliśmy i w co zagraliśmy. Tematem odcinka jest z kolei cyfrowa dystrybucja dóbr, która wyparła posiadanie fizycznych nośników. Czy gry, muzyka i filmy w wersji cyfrowej są w ogóle naszą własnością? Posłuchajcie tego docinka.

 ZER01EDYNKOWY to podcast o technologiach, popkulturze, grach i wydarzeniach z tym związanych. Nie wykluczone, że rozmawiać będziemy również o nauce, czy prawie. Podcast tworzony jest przez Dominika i Michała, którzy swoje w życiu już widzieli, swoje przegrali, a teraz chcą sobie o tym porozmawiać, a jesli ktoś zechce jeszcze posłuchać to bedzie nam niezmiernie miło.

Znajdziesz nas także na AnchorSpotify i Google Podcasts. Jesteśmy również na YouTube'ie. Na kolejny odcinek zapraszamy, jak zawsze, za dwa tygodnie.

aktualizacja, 7 sierpnia 2021: Z rzenujących błędów językowych tego odcinka należałoby wspomnieć, że nadchodzący film Marvel Studios oczywiście nazywa się Shang-Chi, a nie jak ojciec redator wspomniał, Quan Chi. Quan Chi jest oczywiście postacią z Mortal Kombat.