Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zero-jedynkowy szot, odcinek 2

Michał Miśko
Opublikowano
Zero-jedynkowy szot, odcinek 2
Zero-jedynkowy szot podcast

Wjeżdżamy z drugim odcinkiem szota, czyli zero-jedynkowego podcastu w krótszej wersji. Aczkolwiek ten krótszy to tak średnio nam wychodzi.

Drugi odcinek szota, czyli efektu ubocznego Zero-jedynkowego podcastu, rozmawiamy o mającym premierę 6 sierpnia filmie Jamesa Gunna The Suicide Squad. Staraliśmy się nie spojelrować, ale mogło wyjść jak zawsze. 

Zero-jedynkowy to podcast o technologiach, popkulturze, grach i wydarzeniach z tym związanych. Nie wykluczone, że rozmawiać będziemy również o nauce, czy prawie. Podcast tworzony jest przez Dominika i Michała, którzy swoje w życiu już widzieli, swoje przegrali, a teraz chcą sobie o tym porozmawiać, a jesli ktoś zechce jeszcze posłuchać to bedzie nam niezmiernie miło. Szot jest krótszy, ale niemniej fajny.

Znajdziesz nas także na AnchorSpotify i Google Podcasts. Jesteśmy również na YouTube'ie. Na kolejny odcinek zapraszamy, jak zawsze, za dwa tygodnie.