Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zero-jedynkowy podcast, odcinek 7

Zero-jedynkowy podcast
Opublikowano
Zero-jedynkowy podcast, odcinek 7
Zero-jedynkowy podcast

Szczerze odradzamy słuchanie tego docinka. Jest słaby, jest cringe, ale jest za to krótszy. 

Odcinek siódmy zero-jedynkowego podcastu to zdecydowanie nasz najsłabszy do tej pory odcinek - choć z pewnością w tej kwestii nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Tutaj posypało się wszystko, co mogło się posypać, nasze wypowiedzi są głupie, trywialne, a cały epizod ma niewiele sensu i słuchacie go wyłącznie na własną odpowiedzialność. Note2myself: nie nagrywać podcastu w poniedziałki po 21.

ZER01EDYNKOWY to podcast o technologiach, popkulturze, grach i wydarzeniach z tym związanych. Nie wykluczone, że rozmawiać będziemy również o nauce, czy prawie. Podcast tworzony jest przez Dominika i Michała, którzy swoje w życiu już widzieli, swoje przegrali, a teraz chcą sobie o tym porozmawiać, a jesli ktoś zechce jeszcze posłuchać to bedzie nam niezmiernie miło.

Znajdziesz nas także na AnchorSpotify i Google Podcasts. Jesteśmy również na YouTube'ie. Na kolejny odcinek zapraszamy, jak zawsze, za dwa tygodnie.