Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zero-jedynkowy podcast, odcinek 8

Zero-jedynkowy podcast
Opublikowano
Zero-jedynkowy podcast, odcinek 8
Zero-jedynkowy podcast

Co trzy głowy to nie jedna, ani dwie, a więc we trójkę, w ósmym odcinku zero-jedynkowego podcastu, rozmawiamy sobie o tym, jak to jest z tym śledzeniem użytkowników w sieci. Zapraszamy.

W odcinku ósmym naszej audycji gościmy Jana, który, mamy nadzieję, zostanie z nami na dłużej, a w tym odcinku opowiada nam o tajnikach śledzenia użytkowników w Internecie oraz o tym, co wie o nas nasza przeglądarka. Oprócz tego, jak w każdym odcinku, chwilę poświęcamy na to, co udało nam się obejrzeć, w co zagrać i gdzie być.

ZER01EDYNKOWY to podcast o technologiach, popkulturze, grach i wydarzeniach z tym związanych. Nie wykluczone, że rozmawiać będziemy również o nauce, czy prawie. Podcast tworzony jest przez Dominika i Michała, którzy swoje w życiu już widzieli, swoje przegrali, a teraz chcą sobie o tym porozmawiać, a jesli ktoś zechce jeszcze posłuchać to bedzie nam niezmiernie miło.

Znajdziesz nas także na AnchorSpotify i Google Podcasts. Jesteśmy również na YouTube'ie. Na kolejny odcinek zapraszamy, jak zawsze, za dwa tygodnie.