Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zero-jedynkowy podcast, odcinek 9

Zero-jedynkowy podcast
Opublikowano
Zero-jedynkowy podcast, odcinek 9
Podcast zero-jedynkowy

Uczy, bawi, cieszy ucho. To podcast Zero-jedynkowy. Odcinek 9 przed wami.

W dziewiątym odcinku zero-jedynkowego podcastu ględzimy najpierw przydługo o sprawach bieżących, żeby następnie przejść do tematu odcinka, którym w tym tygodniu jest ochrona marki (ale nie tylko). Odcinek przejął Dominik, ale dzielnie w tej nierównej walce kroku dotrzymują mu Michał oraz Jan. Z nowego odcinka dowiesz się, między innymi, tego, czy możesz wytatuować sobie logo adidasa na plecach i za co Geekwebowi palcem pogroził inPost.

 

ZER01EDYNKOWY to podcast o technologiach, popkulturze, grach i wydarzeniach z tym związanych. Nie wykluczone, że rozmawiać będziemy również o nauce, czy prawie. Podcast tworzony jest przez Dominika i Michała, którzy swoje w życiu już widzieli, swoje przegrali, a teraz chcą sobie o tym porozmawiać, a jesli ktoś zechce jeszcze posłuchać to bedzie nam niezmiernie miło. Szot jest krótszy, ale niemniej fajny.

Znajdziesz nas także na AnchorSpotify i Google Podcasts. Jesteśmy również na YouTube'ie. Na kolejny odcinek zapraszamy, jak zawsze, za dwa tygodnie.