Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zero-jedynkowy szot, odcinek 4

Zero-jedynkowy podcast
Opublikowano
Zero-jedynkowy szot, odcinek 4
Zero-jedynkowy szot podcast

Czy Niemcy potrafią zmierzyć się ze swoją trudną historią? Zadania tego podejmuje się Robert Schwentke swoim filmem Der Hauptmann.

Mówi się, że Niemcy nie potrafią zmierzyć się z własną historią. Film Der Hauptmann udowadnia, że czasem bywa inaczej. Kapitan w reżyserii Roberta Schwentke to obraz świetny, choć w naszym kraju niemal nieznany. O filmie z 2017 roku rozmawiają Michał oraz Dominik.

ZER01EDYNKOWY to podcast o technologiach, popkulturze, grach i wydarzeniach z tym związanych. Nie wykluczone, że rozmawiać będziemy również o nauce, czy prawie. Podcast tworzony jest przez Dominika i Michała, którzy swoje w życiu już widzieli, swoje przegrali, a teraz chcą sobie o tym porozmawiać, a jesli ktoś zechce jeszcze posłuchać to bedzie nam niezmiernie miło. Szot jest krótszy, ale niemniej fajny.

Znajdziesz nas także na AnchorSpotify i Google Podcasts. Jesteśmy również na YouTube'ie. Na kolejny odcinek zapraszamy, jak zawsze, za dwa tygodnie.