Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Odcinek 10, czyli pogawędki z człowiekiem, który kupuje płyty blu-ray

Zero-jedynkowy podcast
Opublikowano
Odcinek 10, czyli pogawędki z człowiekiem, który kupuje płyty blu-ray
Zero-jedynkowy podcast

Mamy jubileusz. Wytrzymaliśmy już 10 pełnometrażowych odcinków, a to nie jest nasze ostatnie słowo.

W dziesiątym, jubileuszowym, odcinku podcastu zero-jedynkowego rozprawiamy się z ostatnimi hitami popkultury. Wspólnie - Michał, Dominik oraz Jan - rozmawiamy na temat bijącej rekordy popularności, południowokoreańskiej produkcji Squid Game. Z odcinka dowiecie się ponadto tego, kto jest ostatnim człowiekiem na Ziemi kupującym płyty blu-ray, czy Tomasz Raczej mówi jak jest oraz w czyim kalendarzu ostatnio, to definicja wydarzeń rozgrywających się w ciągu dwóch dekad. 

ZER01EDYNKOWY to podcast o technologiach, popkulturze, grach i wydarzeniach z tym związanych. Nie wykluczone, że rozmawiać będziemy również o nauce, czy prawie. Podcast tworzony jest przez Dominika i Michała, którzy swoje w życiu już widzieli, swoje przegrali, a teraz chcą sobie o tym porozmawiać, a jesli ktoś zechce jeszcze posłuchać to bedzie nam niezmiernie miło. Szot jest krótszy, ale niemniej fajny.

Znajdziesz nas także na AnchorSpotify i Google Podcasts. Jesteśmy również na YouTube'ie. Na kolejny odcinek zapraszamy, jak zawsze, za dwa tygodnie.