Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zero-jedynkowy podcast, odcinek 11. O Trynkiewiczu, Hellbound i zawartości Bonda w Bondzie

Michał Miśko
Opublikowano
Zero-jedynkowy podcast, odcinek 11. O Trynkiewiczu, Hellbound i zawartości Bonda w Bondzie
Zero-jedynkowy podcast

Ruszamy z drugim sezonem zero-jedynkowego podcastu. W najbliższy wtorek z kolei nie przegapcie kolejnego odcinka Tygodnia, czyli przeglądu wydarzeń ze świata technologii, popkultury i rozrywki z ostatnich siedmiu dni.

W tym odcinku, który jest zarazem pierwszym odcinkiem drugiego sezonu zero-jedynkowego podcastu, podejmujemy popkulturę. Dominik czytał słuchając lekturę wagi ciężkiej, Michał raczy się lekturami lżejszymi, ale o ważnej tematyce. Ile Bonda jest w Bondzie i czy Hellbound jest lepsze od Squid Game to kolejne tematy podejmowane w tym odcinku. Kończymy natomiast na strzelaniu do zombie.

Zero-jedynkowy to podcast o technologiach, popkulturze, grach i wydarzeniach z tym związanych. Nie wykluczone, że rozmawiać będziemy również o nauce, czy prawie. Podcast tworzony jest przez Dominika i Michała, którzy swoje w życiu już widzieli, swoje przegrali, a teraz chcą sobie o tym porozmawiać, a jesli ktoś zechce jeszcze posłuchać to bedzie nam niezmiernie miło. Szot jest krótszy, ale niemniej fajny. Nowością jest także Zero-jedynkowy: Tydzień, co wtorek - no. chyba, że będzie w środę lub w czwartek.