Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Możesz już pobrać oficjalnie Windowsa 11

Michał Miśko
Opublikowano

Microsoft udostępnia do oficjalnego pobrania testową wersję swojego nowego systemu operacyjnego.

Pierwsza wersja preview systemu Windows 11 dostępna dla uczestników programu Windows Insider jest już do pobrania z oficjalnego konta Microsoft. I zawiera większość z tych rzeczy, które widzieliśmy na prezentacji systemu, 24 czerwca. Są to nowy, wycentrowany pasek zadań, nowe menu start, nowe centrum powiadomień i ustawień, czy eksplorator plików. W wersji testowej znajdziecie również zupełnie nowy, przeprojektowany Microsoft Store. W tej wczesnej wersji 11 nie będziecie mogli się jednak jeszcze zapoznać ze zintegrowanym w systemie Microsoft Teams oraz aplikacją umożliwiającą uruchamianie androidowych apek.

Testerzy poznają również nowego Office'a i widżety, które, zupełnie niepotrzebne, ale tak reklamowane były w trakcie prezentacji sprzed kilku dni. 

Windowsa 11 w wersji preview pobrać możecie z tego linka. Jeśli nie jesteście jeszcze członkiem programu testerów możecie się do niego zapisać uruchamiając w swoim Windowsie 10 Ustawienia > Uktualizacja i zabezpieczenia oraz Niejawny program testów systemu Windows. Na swoim blogu Microsoft prezentuje również najczęściej występujące obecnie błędy w systemie, zapoznajcie się tą listą.