Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
Najlepsza bezpłatna nawigacja na smartfony
Panorama firm na dostępna w AppStore zrzut ekranu

Najlepsza bezpłatna nawigacja na smartfony

Wybieram się na dłuższy wyjazd, a że już jakiś czas temu moja dedykowana nawigacjawyzionęła ducha to zacząłem rozglądać się za taką, którą mógłbym wgrać na swój smartfon, ewentualnie tablet. Wrodzone skąpstwo pozwoliło odrzucić mi od ręki płatne aplikacje i po krótkiej chwili, wśród darmowych alternatyw, napotkałem na Panorama Firm Nawigacja. Pierwsze skojarzenie nie było bardzo dobre, w głowie pojawił mi się obraz żółtej książki telefonicznej, która swego czasu zalegała mi gdzieś w szafie (swoją drogą nie wiem dlaczego książka telefoniczna budzi we mnie negatywne emocje). Nazwa jakaś dziwna, pomyślałem, ale darmo dają, więc postanowiłem spróbować. I nie pożałowałem.

Panorama Firm Nawigacja to dzieło firmy Eniro Polska, właściciela lokalnej wyszukiwarki panoramafirm.pl. Pozwala ona nawigować do każdej znajdującej się w jej zasobach firmy, ale także do dowolnego miejsca w Polsce. Mapy dostarcza TomTom, a więc jest to jakaś wartość. Dodatkowo, ale już za opłatą można pobrać mapy innych krajów Europy. Co ważne, nawigacja działa w trybie offline, po jej pobraniu na urządzenie nie jest konieczne połączenie z siecią. Nawigacja jest prosta w użyciu i nie ma sensu, żebym zamieszczał tu jakąkolwiek instrukcję, każdy, choć w najmniejszym stopniu obeznany z aplikacjami poradzi sobie bez problemu. Panorama Firm działa na systemachiOS oraz na Androidzie. Osobiście pobrałem ją zarówno na iphone (4s) jak i na iPada i na obu tych urządzeniach działa bez zastrzeżeń. Mapa może być wyświetlana w 3D, wyświetla także budynki 3D i posiada, rzecz jasna, polskiego lektora. Cóż więcej trzeba? Moim zdaniem zdecydowanie najlepsza darmowa nawigacja na rynku. Polecam. Brawa Eniro!