Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
Freedom 251, czyli telefon w cenie 15 złotych
Freedom251 freedom251.com

Freedom 251, czyli telefon w cenie 15 złotych

Czy można kupić coś za 15 złotych? Oczywiście, wiele rzeczy. A czy można kupić smartfon za 15 złotych? Tutaj wielu z Was popuka się w czoło, ale okazuje się, że można, w Indiach. Od jutra.

Freedom 251
Freedom 251 - specyfikacja techniczna

Smartfon, który ma dostarczyć najnowsze technologie najbiedniejszym mieszkańcom Indii jest Freedom 251, który został wyceniony na 251 rupii indyjskich, czyli około 15 złotych. Producentem tego sprzętu jest założona w 2015 roku i dynamicznie rozwijająca się firma Ringing Bells. Freedom 251 ma mieć 4 calowy wyświetlacz qHD IPS, czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1.3GHz oraz 1GB pamięci operacyjnej oraz 8GB pamięci na aplikacje i dane. Całość ma pracować pod systemem Android 5.1 Lollipop. Bateria tego smartfona ma mięć pojemność 1450 mAh. Będzie on także wyposażony w dwa aparaty fotograficzne, przednia kamera to 0.3 megapiksela, a kamera na tylnej obudowie ma mieć rozdzielczość 3.2 magapiksela. Do dyspozycji ma być również bluetooth oraz moduł gps. W telefonie tuż po wyjęciu z pudełka mają być do dyspozycji aplikacje takie jak facebook, whatsup, youtube, women safety i inne.

Freedom 251
Freedom 251

Telefon dostępny ma być w sprzedaży wysyłkowej od 18 lutego. Niestety na razie nie wiemy czy będzie np. możliwość wysyłki do Europy bezpośrednio przez producenta.